МТСБУ ініціює збільшення максимального розміру страхової виплати за Європротоколом

 Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) вважає, що у зв’язку із зростанням вартості послуг з ремонту автомобілів та в умовах девальвації  національної валюти, максимальний розмір страхової виплати при спрощеному оформленні матеріалів дорожньо-транспортної пригоди, має бути збільшений вдвічі: з 25 000 до 50 000 грн на потерпілого.

       Відповідні пропозиції одностайно підтримані страховиками-членами МТСБУ та членами Президії, на останньому засіданні якої було прийнято рішення про направлення подання до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

На думку всіх учасників ринку обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності максимальний розмір є недостатнім і не відповідає сучасним реаліям. Як показує досвід, замалий максимальний розмір у переважній більшості випадків відлякує учасників ДТП від використання Європротоколу при оформленні ДТП. З урахуванням подорожчання вартості запасних частин, як наслідок девальвації гривні та зростання вартості послуг з ремонту автомобілів, наявний максимальний розмір виплати фактично знецінився.

Збільшення максимального розміру страхової виплати за Європротоколом є вкрай необхідним, про що свідчать статистичні дані за останні п,ять років, і де спостерігається збільшення кількості страхових випадків, що оформлені без участі працівників МВС за допомогою Европротоколу.

«Очевидно, що поширення практики спрощеного оформлення матеріалів дорожньо-транспортних пригод шляхом оформлення Европротоколу  з  підвищеним лімітом максимальної виплати зменшить кількість викликів працівників МВС України для оформлення таких матеріалів,зменшить  затори  на дорогах, що створюються на час очікування працівників поліції та оформлення ними документів. Така ситуація сприятиме можливості патрульним службам  виконувати більш важливі службові завдання, ніж фіксація очевидних та безспірних фактів  скоєння ДТП, у яких пошкоджені лише транспортні засоби», - зазначає Генеральний директор МТСБУ Володимир Шевченко. – Зменшиться  також навантаження на судову систему, оскільки розгляд справ про адміністративні правопорушення, займає значну частку у діяльності судів».

 

Подробнее узнать про Европротокол и правила его заполнения вы можете здесь

источник

на главную

 

 

 

 

 

До свидания, левая Зеленая Карта!!!

 До свидания, левая Зеленая Карта!!!

До свидания, левая Зеленая Карта!!! "прикордонники під час оформлення громадян, що перетинають державний кордон України автомобілями української реєстрації, одразу на місці перевіряють дійсність страхових полісів. Якщо в базі даних страхового...

Заказать полис

Страховой Брокер Авто-Полис

г. Харьков, Плехановская, 12 офис 7

+380506631316
+380988385756

Пнд- Чтв с 9.00 до 18.00, Птн с 9.00 до 17.00

Звоните сейчас - 0506631316 0988385756 0633966337

С нами экономней!!!

RocketTheme Joomla Templates