МТСБУ оприлюднило оцінки страховиків за третій квартал 2015 року

МТСБУ оприлюднило показники діяльності страховиків, що здійснюють обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності за результатами третього кварталу 2015 року. Ознайомитись з оцінками «світлофору» можна за посиланням 

Формат світлофору, що складається з трьох основних кольорів, покликаний допомогти споживачу фінансових послуг у виборі страховика для укладання договору ОСЦПВ.

Оцінювання здійснюється за трибальною шкалою:

 - зелений колір - добре;

 - жовтий колір - задовільно;

 - червоний колір - незадовільно;

 - чорним кольором позначаються оцінки страховиків, які не надали дозвіл на оприлюднення своїх оцінок;

 - фіолетовим кольором позначаються компанії, що мають заборгованість перед фондами МТСБУ.

Аналіз оцінок страховиків за минулий квартал показав, що показники загального фінансового стану залишись на високому рівні. Із 58 членів Бюро в зеленому секторі знаходиться 50 компаній, ще 7 компаній знаходяться в жовтому секторі – компанії «Аска», «Дніпроінмед», «Еталон», «Київ Ре», «Нова», «УОСК», «УТСК». І один страховик має заборгованість перед фондами Бюро – СК «Домінанта».

За результатами аналізу скарг потерпілих на страховиків відбулось покращення позицій страховиків.  Загалом, із 58 компаній 3 компанії знаходяться в жовтому секторі – СК «Вусо», «Інго Україна», «Київ РЕ», 6 страховиків знаходяться в червоному секторі - «Аска», «Дніпроінмед», «Еталон», «Нова», «УОСК», «УТСК». При цьому, питома вага скарг на страховиків, що знаходяться у червоному секторі складає близько 60% всіх скарг, що надійшли до Бюро у 2015 році.

Суттєвих змін зазнали результати страховиків за показником якості врегулювання. Так, в жовтому секторі опинились 13 страховиків – СК «Гарантія», «Дніпроінмед», «Експрес Страхування», «Європейський страховий альянс», «Київ Ре», «Оранта Січ», «Просто Страхування», «Страховий капітал», «Талісман Страхування», «Український страховий стандарт», «Харківська муніципальна СК», «Юнівес», «Юнісон Страхування, ще 6 компаній - у червоному секторі. Зокрема, це СК «Аска», «Еталон», «Нова», «Оранта», «УОСК», «УТСК». За результатами другого кварталу в жовтому секторі знаходилось 7 компаній, в червоному - 3 компанії. Погіршення оцінок страховиків свідчить про недостатній рівень страхового сервісу деяких страховиків – членів Бюро.

Саме тому найважливішим завданням МТСБУ на найближчий час є прийняття низки заходів для покращення якості страхового врегулювання. В першу чергу, мова йде про перехід до прямого врегулювання страхових збитків та збільшення страхових лімітів для збитків, що врегульовуються в рамках «європротоколу» з 25 до 50 тис. грн.

«МТСБУ вживає ряд заходів, покликаних покращити якість страхового врегулювання та платіжну дисципліну страховиків-членів Бюро. Зокрема, компаніям, чий рівень врегулювання нижчий від 35% нараховується додатковий гарантійний внесок до фонду захисту потерпілих МТСБУ. Мета цього внеску - стимулювати страховиків в повному обсязі та в короткі строки врегульовувати страхові випадки перед клієнтами. Ще один механізм впливу на страховиків, що мають проблеми з врегулюванням – видача їм меншої кількості бланків полісів ОСЦПВ. Таким чином, чим гірші показники діяльності компанії, тим менше вона отримає нових бланків від МТСБУ і тим менше укладе нових договорів. Ми розраховуємо, що вжиття комплексу заходів дозволить покращити рівень клієнтського сервісу та не допустити затягування виплат потерпілим», - зазначив Генеральний директор МТСБУ Володимир Шевченко.

источник

на главную

 

 

 

 

 

До свидания, левая Зеленая Карта!!!

 До свидания, левая Зеленая Карта!!!

До свидания, левая Зеленая Карта!!! "прикордонники під час оформлення громадян, що перетинають державний кордон України автомобілями української реєстрації, одразу на місці перевіряють дійсність страхових полісів. Якщо в базі даних страхового...

Заказать полис

Страховой Брокер Авто-Полис

г. Харьков, Плехановская, 12 офис 7

+380506631316
+380988385756

Пнд- Чтв с 9.00 до 18.00, Птн с 9.00 до 17.00

Звоните сейчас - 0506631316 0988385756 0633966337

С нами экономней!!!

RocketTheme Joomla Templates