Шахрайство із "ЗЕЛЕНИМИ КАРТКАМИ" буде подолано - МТСБУ

Моторне (транспортне) страхове бюро України інформує про те, що з 01 січня 2016 року страховий ринок України остаточно переходить на нову сучасну форму страхового сертифікату «Зелена картка»

 

Така форма сертифікату розроблена для автоматизованого роздрукування комплекту документів договору міжнародного страхування з одночасним внесенням інформації про умови страхування до Централізованої бази даних МТСБУ (далі – ЦБД МТСБУ).

Страховий документ являє собою бланк, який складається з трьох рівнозначних блоків: картки міжнародного автомобільного страхування, яка за структурою та змістом відповідає вимогам Міжнародної системи автострахування «Зелена картка», оригіналу та копії полісу обов’язкового страхування автоциваільної відповідальності на умовах Міжнародної системи автострахування «Зелена картка». Страхові документи мають достатні ступені захисту.

Розпорядженням Нацкомфінпослуг був встановлений перехідний період, відповідно до якого оформлення договорів страхування на бланках зразка 2010 року дозволяється лише до 31.12.2015.

З метою захисту водіїв, виїжджаючих за кордон, в МТСБУ створений спеціальний сервіс перевірки чинності «Зеленої картки», який дозволяє перевірити статус «Зеленої картки» на обрану дату та на транспортний засіб із зазначенням його державного номеру (https://cbd.mtibu.kiev.ua/MTSBU_Pages/Tree.aspx?autoauth=true)

«Звернувшись до ЦБД МТСБУ, автовласник має можливість перевірити дійсність бланку страхового полісу ще до виїзду за кордон, тим самим захистити себе від промислу шахраїв, які своїми діями формують негативний імідж українських водіїв за кордоном та підривають репутацію українського страхового ринку «Зелена картка», - наголошує Заступник Генерального директора з питань зовнішніх зв’язків МТСБУ Микола Лутак. – МТСБУ навіть просить автовласників здійснювати таку перевірку».

Зазначеним сервісом почали активно користуватися іноземні владні структури, які контролюють наявність чинних договорів «Зелена картка».

источник

на главную

До свидания, левая Зеленая Карта!!!

 До свидания, левая Зеленая Карта!!!

До свидания, левая Зеленая Карта!!! "прикордонники під час оформлення громадян, що перетинають державний кордон України автомобілями української реєстрації, одразу на місці перевіряють дійсність страхових полісів. Якщо в базі даних страхового...

Заказать полис

Страховой Брокер Авто-Полис

г. Харьков, Плехановская, 12 офис 7

+380506631316
+380988385756

Пнд- Чтв с 9.00 до 18.00, Птн с 9.00 до 17.00

Звоните сейчас - 0506631316 0988385756 0633966337

С нами экономней!!!

RocketTheme Joomla Templates