Семінар компаній-членів МТСБУ - змінам бути!

Страховики-члени МТСБУ підтримали проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» (далі – проект закону) та звернулись до народних депутатів Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності з проханням підтримати саме цей документ як єдиний проект, що погоджений та підтримується представниками страхового ринку.

 

Обговорення проекту закону відбулось у рамках семінару-наради страховиків-членів МТСБУ, що відбулась 3 вересня 2015 року. «Ми готові проводити законодавчі зміни ринку страхування автоцивільної відповідальності, адже вони давно назріли. Документ, який ви розробили має соціальну спрямованість і дозволить знизити напругу серед тисяч потерпілих, які розраховують на виплату страхового відшкодування.

Проте, нам з вами необхідно досконально його вивірити, аби цей законопроект був підтриманий народними депутатами, як такий, що орієнтований на покращення добробуту людей», - наголосив на відкритті наради Олександр Жолобецький, народний депутат України, Голова підкомітету з питань страхової діяльності Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності.

У процесі дискусії страховики розглянули основні положення законопроекту в частині впровадження електронного полісу, прямого врегулювання, корпоративного управління МТСБУ та змін до порядку проведення регламентних виплат. До МТСБУ було надано ряд уточнень та зауважень до законопроекту. Зокрема, страховики наполягали на чіткому визначенні моменту, коли договір ОСЦПВ, укладений у електронній формі, набирає чинності – з моменту внесення запису до ЦБД МТСБУ чи з моменту оплати. Уточнення потребує і порядок прямого врегулювання страхових подій – участь у цьому проекті буде добровільною чи обов’язковою, і яким буде механізм визначення суми страхового відшкодування.

Представники страхового сектору приділили особливу увагу питанням корпоративного управління, наголосивши на недопущенні втручання народних депутатів та чиновників у питання управління фондами МТСБУ. Проте, важливим на думку авторів проекту закону є нагляд за формуванням і розпорядженням коштами фондів МТСБУ з боку Нацкомфінпослуг, як регулятора ринків фінансових послуг.

У резолюції семінару-наради його учасники підтримали в цілому проект закону та вирішили докладати спільних зусиль для популяризації новацій законопроекту, роз’яснювати його положення учасникам страхового ринку, сприяти його реєстрації, прийняттю та затвердженню Верховною Радою та Президентом України.

Учасники семінару-наради дійшли спільної думки щодо необхідності звернутися до Верховної Ради України з проханням зняти з розгляду Законопроект №2122а та №2122а-1 як такі, що не сприяють розвитку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

 

«Проведений семінар-нарада ще раз підкреслив готовність учасників страхового ринку України і надалі наполегливо працювати в напрямку посилення захисту як страхувальників – клієнтів, так і потерпілих за наслідками ДТП, насамперед,  шляхом прийняття відповідних законодавчих змін», - підсумовуючи зазначив Генеральний директор МТСБУ Володимир Шевченко.

 

источник

на главную

До свидания, левая Зеленая Карта!!!

 До свидания, левая Зеленая Карта!!!

До свидания, левая Зеленая Карта!!! "прикордонники під час оформлення громадян, що перетинають державний кордон України автомобілями української реєстрації, одразу на місці перевіряють дійсність страхових полісів. Якщо в базі даних страхового...

Заказать полис

Страховой Брокер Авто-Полис

г. Харьков, Плехановская, 12 офис 7

+380506631316
+380988385756

Пнд- Чтв с 9.00 до 18.00, Птн с 9.00 до 17.00

Звоните сейчас - 0506631316 0988385756 0633966337

С нами экономней!!!

RocketTheme Joomla Templates