СТОП-ФАЛЬШИВКА. Программа співпраці МТСБУ та ДПСУ

З метою запобігання виготовлення та розповсюдження фальшивих «Зелених карток» у вересні-жовтні 2015 року МТСБУ, у рамках реалізації пілотного проекту «СТОП Фальшивка», здійснило превентивні заходи на прикордонному переході автомобільного сполучення «Нові Яриловичі» разом з співробітниками прикордонного загону «Добрянка» (Чернігівська обл.).

Для забезпечення реалізації пілотного проекту було:

МТСБУ передає врегулювання регламентних страхових подій страховим компаніям

Моторне транспортне (страхове) бюро України у 2016 році змінить порядок врегулювання страхових подій, за якими здійснюються регламентні виплати.

Новий порядок врегулювання розповсюджується на потерпілих у ДТП, де винуватцем був: 

 

news el_polisПрограму "Електронний поліс" активовано

Президія МТСБУ погодила Технічне завдання по підсистемі «Електронний поліс»

12 серпня 2015 року на засіданні  Президії МТСБУ було прийнято ряд важливих рішень щодо процесу впровадження в Україні системи «Електронний поліс». Члени Президії погодили Технічне завдання по підсистемі «Електронний поліс» та суттєві параметри договору з ТОВ «Некстеп Солюшнз», яке буде займатись тестуванням даної підсистеми.

Технічне завдання підсистеми Електронний поліс - це документ, який перекладає на технічну мову законодавчі та методологічні принципи функціонування даної системи.

Семінар компаній-членів МТСБУ - змінам бути!

Страховики-члени МТСБУ підтримали проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» (далі – проект закону) та звернулись до народних депутатів Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності з проханням підтримати саме цей документ як єдиний проект, що погоджений та підтримується представниками страхового ринку.

 

Обговорення проекту закону відбулось у рамках семінару-наради страховиків-членів МТСБУ, що відбулась 3 вересня 2015 року. «Ми готові проводити законодавчі зміни ринку страхування автоцивільної відповідальності, адже вони давно назріли. Документ, який ви розробили має соціальну спрямованість і дозволить знизити напругу серед тисяч потерпілих, які розраховують на виплату страхового відшкодування.


Шахрайство із "ЗЕЛЕНИМИ КАРТКАМИ" буде подолано - МТСБУ

Моторне (транспортне) страхове бюро України інформує про те, що з 01 січня 2016 року страховий ринок України остаточно переходить на нову сучасну форму страхового сертифікату «Зелена картка»

До свидания, левая Зеленая Карта!!!

 До свидания, левая Зеленая Карта!!!

До свидания, левая Зеленая Карта!!! "прикордонники під час оформлення громадян, що перетинають державний кордон України автомобілями української реєстрації, одразу на місці перевіряють дійсність страхових полісів. Якщо в базі даних страхового...

Заказать полис

Страховой Брокер Авто-Полис

г. Харьков, Плехановская, 12 офис 7

+380506631316
+380988385756

Пнд- Чтв с 9.00 до 18.00, Птн с 9.00 до 17.00

Звоните сейчас - 0506631316 0988385756 0633966337

С нами экономней!!!

RocketTheme Joomla Templates