МТСБУ передає врегулювання регламентних страхових подій страховим компаніям

Моторне транспортне (страхове) бюро України у 2016 році змінить порядок врегулювання страхових подій, за якими здійснюються регламентні виплати.

Новий порядок врегулювання розповсюджується на потерпілих у ДТП, де винуватцем був: 

 

news el_polisПрограму "Електронний поліс" активовано

Президія МТСБУ погодила Технічне завдання по підсистемі «Електронний поліс»

12 серпня 2015 року на засіданні  Президії МТСБУ було прийнято ряд важливих рішень щодо процесу впровадження в Україні системи «Електронний поліс». Члени Президії погодили Технічне завдання по підсистемі «Електронний поліс» та суттєві параметри договору з ТОВ «Некстеп Солюшнз», яке буде займатись тестуванням даної підсистеми.

Технічне завдання підсистеми Електронний поліс - це документ, який перекладає на технічну мову законодавчі та методологічні принципи функціонування даної системи.

Семінар компаній-членів МТСБУ - змінам бути!

Страховики-члени МТСБУ підтримали проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» (далі – проект закону) та звернулись до народних депутатів Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності з проханням підтримати саме цей документ як єдиний проект, що погоджений та підтримується представниками страхового ринку.

 

Обговорення проекту закону відбулось у рамках семінару-наради страховиків-членів МТСБУ, що відбулась 3 вересня 2015 року. «Ми готові проводити законодавчі зміни ринку страхування автоцивільної відповідальності, адже вони давно назріли. Документ, який ви розробили має соціальну спрямованість і дозволить знизити напругу серед тисяч потерпілих, які розраховують на виплату страхового відшкодування.


Шахрайство із "ЗЕЛЕНИМИ КАРТКАМИ" буде подолано - МТСБУ

Моторне (транспортне) страхове бюро України інформує про те, що з 01 січня 2016 року страховий ринок України остаточно переходить на нову сучасну форму страхового сертифікату «Зелена картка»

news el_polisПрАТ СК "Україна" втратило статус асоційованого члена МТСБУ

Законом України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» встановлено, що страховик, який протягом двох місяців має  заборгованість  перед   МТСБУ щодо сплати у повному обсязі внесків, відрахувань до фондів МТСБУ, створених відповідно до цього Закону, або   компенсації   витрат, здійснених МТСБУ за його зобов’язаннями, втрачає статус асоційованого  та/або  повного члена МТСБУ.

З 01 липня 2015 року Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «Україна» (далі – ПрАТ «СК «Україна») втратило статус асоційованого  члена Моторного (транспортного) страхового бюро України.

В Украине появился электронный Европротокол

В Украине появился электронный Европротокол

В Украине появился электронный Европротокол С 1 октября 2017 года МТСБУ запустило систему оформления Европротокола через сеть Интернет. Доступна система по адресу https://dtp.mtsbu.ua. Для оформления Европротокола через сеть, хотя бы...

Заказать полис

Страховой Брокер Авто-Полис

г. Харьков, Плехановская, 12 офис 7

+380506631316
+380988385756

Пнд- Чтв с 9.00 до 18.00, Птн с 9.00 до 17.00

Звоните сейчас - 0506631316 0988385756 0633966337

С нами экономней!!!

RocketTheme Joomla Templates