Президія МТСБУ затвердила технічне завдання проекту "Впровадження прямого врегулювання в Україні"

Президія МТСБУ 12 листопада 2015 року дала старт технічній реалізації проекту «Впровадження прямого врегулювання в Україні». Першим етапом реалізації проекту стало затвердження технічного завдання яке було розроблене у відповідності до прийнятого Президією  МТСБУ  Положення про пряме врегулювання збитків.

 


МТСБУ оприлюднило оцінки страховиків за третій квартал 2015 року

МТСБУ оприлюднило показники діяльності страховиків, що здійснюють обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності за результатами третього кварталу 2015 року. Ознайомитись з оцінками «світлофору» можна за посиланням 

Формат світлофору, що складається з трьох основних кольорів, покликаний допомогти споживачу фінансових послуг у виборі страховика для укладання договору ОСЦПВ.


МТСБУ ініціює збільшення максимального розміру страхової виплати за Європротоколом

 Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) вважає, що у зв’язку із зростанням вартості послуг з ремонту автомобілів та в умовах девальвації  національної валюти, максимальний розмір страхової виплати при спрощеному оформленні матеріалів дорожньо-транспортної пригоди, має бути збільшений вдвічі: з 25 000 до 50 000 грн на потерпілого.

Cтрахування ОСЦПВ (автоцивілка) перейде на систему "прямого врегулювання"

У 2016 році  вітчизняний ринок ОСЦПВ перейде на практику прямого врегулювання збитків. Рішення про запуск пілотного проекту було підтримано Президією МТСБУ. Таким чином, потерпілому в ДТП не потрібно буде більше звертатись до страхової компанії винуватця в ДТП. Врегульовувати подію та здійснювати страхове відшкодування буде той страховик, з яким сам потерпілий уклав договір ОСЦПВ. Подальші взаєморозрахунки між страховою компанією винуватця в ДТП та страховиком потерпілого відбуватимуться без участі застрахованого.

СТОП-ФАЛЬШИВКА. Программа співпраці МТСБУ та ДПСУ

З метою запобігання виготовлення та розповсюдження фальшивих «Зелених карток» у вересні-жовтні 2015 року МТСБУ, у рамках реалізації пілотного проекту «СТОП Фальшивка», здійснило превентивні заходи на прикордонному переході автомобільного сполучення «Нові Яриловичі» разом з співробітниками прикордонного загону «Добрянка» (Чернігівська обл.).

Для забезпечення реалізації пілотного проекту було:

В Украине появился электронный Европротокол

В Украине появился электронный Европротокол

В Украине появился электронный Европротокол С 1 октября 2017 года МТСБУ запустило систему оформления Европротокола через сеть Интернет. Доступна система по адресу https://dtp.mtsbu.ua. Для оформления Европротокола через сеть, хотя бы...

Заказать полис

Страховой Брокер Авто-Полис

г. Харьков, Плехановская, 12 офис 7

+380506631316
+380988385756

Пнд- Чтв с 9.00 до 18.00, Птн с 9.00 до 17.00

Звоните сейчас - 0506631316 0988385756 0633966337

С нами экономней!!!

RocketTheme Joomla Templates