МТСБУ оприлюднило оцінки страховиків за третій квартал 2015 року

МТСБУ оприлюднило показники діяльності страховиків, що здійснюють обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності за результатами третього кварталу 2015 року. Ознайомитись з оцінками «світлофору» можна за посиланням 

Формат світлофору, що складається з трьох основних кольорів, покликаний допомогти споживачу фінансових послуг у виборі страховика для укладання договору ОСЦПВ.


МТСБУ ініціює збільшення максимального розміру страхової виплати за Європротоколом

 Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) вважає, що у зв’язку із зростанням вартості послуг з ремонту автомобілів та в умовах девальвації  національної валюти, максимальний розмір страхової виплати при спрощеному оформленні матеріалів дорожньо-транспортної пригоди, має бути збільшений вдвічі: з 25 000 до 50 000 грн на потерпілого.

Cтрахування ОСЦПВ (автоцивілка) перейде на систему "прямого врегулювання"

У 2016 році  вітчизняний ринок ОСЦПВ перейде на практику прямого врегулювання збитків. Рішення про запуск пілотного проекту було підтримано Президією МТСБУ. Таким чином, потерпілому в ДТП не потрібно буде більше звертатись до страхової компанії винуватця в ДТП. Врегульовувати подію та здійснювати страхове відшкодування буде той страховик, з яким сам потерпілий уклав договір ОСЦПВ. Подальші взаєморозрахунки між страховою компанією винуватця в ДТП та страховиком потерпілого відбуватимуться без участі застрахованого.

СТОП-ФАЛЬШИВКА. Программа співпраці МТСБУ та ДПСУ

З метою запобігання виготовлення та розповсюдження фальшивих «Зелених карток» у вересні-жовтні 2015 року МТСБУ, у рамках реалізації пілотного проекту «СТОП Фальшивка», здійснило превентивні заходи на прикордонному переході автомобільного сполучення «Нові Яриловичі» разом з співробітниками прикордонного загону «Добрянка» (Чернігівська обл.).

Для забезпечення реалізації пілотного проекту було:

МТСБУ передає врегулювання регламентних страхових подій страховим компаніям

Моторне транспортне (страхове) бюро України у 2016 році змінить порядок врегулювання страхових подій, за якими здійснюються регламентні виплати.

Новий порядок врегулювання розповсюджується на потерпілих у ДТП, де винуватцем був: 

 

Звоните сейчас - 0506631316 0988385756 0633966337

С нами экономней!!!

RocketTheme Joomla Templates